20 Şubat 2013

Türk Telekom 5 Gündür Şirketimizin Hattını Nakil Edemediler!

Türk Telekom şirketimize ait telefonumuzu 5 gündür nakil edemedi. 2 kere gelip bağlantı yaptılar. Sorunun kendi kutularından kaynaklandığını söyleyip birşey değiştirdiler. Bu arada daha önceki bağlayanların bağladığı kabloda arıza var kabloları değişin dediler. Bende ısrar edince daha önceki çalışıyor dedi deyince. Gidip tekrar baktılar evet çalışıyormuş dediler.

Arızayı sürekli arayınca ve burası şirket dediğim halde arkadaşlar başka bölgedeler diyorlar. Hem kendi hataları hemde gelmiyorlar bile. Peki bu zararlarımızı ödeyebilecek mi sormak lazım?

Barlas 52 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Şubat 2013

    Sayın Barlas Yalçın, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Ömür SÖYLEMEZ Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön