11 Nisan 2013

Türk Telekom 5 Gündür Arıza Kaydını Aldık Döneceğiz Diyorlar!

Ttnet'i ,her aradığımda birbirine paslayan çağrı merkezi çalışanları ile oluşturulan şebekesi altyapı şebekesinden daha iyi olduğu kesin.Ancak bu enerjisini sorun çözümlerine harcamayan Ttnet tekel olmanın verdiği rahatlığı müşteriler üzerinde uygulamaya devam ediyor.5 gündür arıza kaydınızı sanki her aradığımızda yeniymiş gibi alıyor ve bunu şikayet edecek kurumlarımız yok.Sorunumuz halen devam ediyor bakalım ne zaman çözülecek?

Han 6 Okunma

Cevaplar

  • Han16 Nisan 2013

    6 Nisandan beri düzeltmeye çalışılmasını istedğim arıza bir kaç gün düzeldi ancak halen devam etmektedir tarafıma ulaşılmamıştır kesin ve net cevaplar yok kullanmadığım internetin parasını ödemek istemiyorum sorunum acil çözülmelidir

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön