05 Eylül 2013 #1994678

Türk Telekom 5 Aydır Bağlanamayan internet!

Defalarca kez, internetimizin bağlanmamasını konusunu şikayet ettiğimiz halde bize verilen yanıtlar çözüme dayalı değildir. İzmir Karabağlar [Türk Telekom] , Menderes [Türk Telekom] şikayetlerimiz'den dolayı bize telefon ile ulaşmış olup çözüm getirici hiçbir adım atmamışlardır. Vergisini veren insanları bu şekilde cezalandırmak 21. Yüzyıl Türkiye'sinde tuhaf bir durumdur. Tarafıma telefonda söylenen sözde yanıtlar


-Altyapı yetersiz.
-Yeni yerleşim alanları,
-2 Yıldır bekleyenler var ve bunun gibi tuhaf birçok yanıt. Bence,bu bilgilendirilmeler, bu verilen yanıtlar sadece rutin işlemlerdir. K**** Yazılı olarak adresime yanıt verilmesini istiyorum.

Ufuk 35 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön