11 Eylül 2013 #2005547

Türk Telekom 5 Ayda Telefonu Bağlayamadı!

Mayıs ayında bina yöneticimiz tarafından yapılan yeni bina telefon bağlantı başvurumuz tam 5 aydır yerine getirilmedi. 10 daire telefonsuz-internetsiz. İlgili Telekom müdürlüğü ile yöneticimizin defa'atle yaptığı görüşmeler çeşitli nedenlerle geçiştirildi. Mazeretler sunuldu.


Taşınırken yanı başımızda bir gecekondu vardı. Şu an 4 katlı bina oldu ama Türk Telekom bir telefon hattı çekemedi. Komşumun çocuğu oldu, çocuk şu an yürüyor. Anne-baba diyor ama Türk Telekom bir telefon hattı çekemedi.


Başvuru yaptık bahardı, yaz geçti, kış gelecek. Türk Telekom bir telefon hattı çekemedi.
Telefon için başvurduğumuzda gençtim, sayelerinde ihtiyarladım. Türk Telekom hala bir telefon hattı çekemedi.

Ertuğrul 78 Okunma

Cevaplar

  • Ertuğrul23 Eylül 2013

    Çözüm-süzsünüz.

  • Ertuğrul23 Eylül 2013

    56 saniyelik bir telefon görüşmesi haricinde, hiçbir gelişme-hareket yok. Telefonumuzun bağlanmayışının yılını kutlayacağız yakında. Tüm Türk Telekom çalışanlarını bekleriz.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Eylül 2013

    Sayın Ertuğrul Gazi Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Kader GÜNAYDIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön