17 Ocak 2014

Türk Telekom 5 Ay Sonra Borcumu Hatırladı!

Aboneliğimi Ağustos 2013'de kapatırken tüm borçlarımı ödedim. Görevliye ısrarla borcum olup olmadığını sordum ve olmadığı onayını aldım. Buna rağmen 5 ay sonra hatırladıkları ve tarafıma hatırlattıkları 9.90 TL borcum olduğuna dair SMS ile bilgilendirildim. Sahte SMS olduğunu düşünmeme rağmen yine de elbette müşteri hizmetleriyle görüştüm ve doğru olduğunu öğrendim.

Çetin 142 Okunma

Cevaplar

  • Çetin26 Şubat 2014

    Geri dönüş yapılmadı. Borcumu da ödedim. Bir daha hizmetlerini kullanmayacağım firmadır.

  • Çetin26 Şubat 2014

    Telefonla görüştüğüm müşteri yetkilisi ilgileneceğini ve dönüş yapacağını söyledi ancak dönüş yapılmadı. Ben de zaten borcumu kapattım.

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Ocak 2014

    Sayın Çetin KARABUDAK, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Yunus Emre TOPAL Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön