09 Eylül 2013 #2002785

Türk Telekom 4,5 Aydan Beri Telefonumu Bağlamıyor!

Türk Telekom, Antalya, Kızıltoprak Müdürlüğü'ne yapmış bulunduğum yeni telefon hattı başvurum 4,5 aydan beri sonuçlandırılmamıştır. Her aramamda 2 hafta içinde bağlanır demelerine rağmen hala hattım bağlanmamıştır. En son bugün yaptığım görüşmede bağlantının ne zaman gerçekleşeceğine dair yine bir bilgi de verilmemiştir.


2 ay önce yine şikayet var sitesine yaptığım şikayete de cevap verilmemiş mağduriyetimin giderilmesi için herhangi bir çaba içerisinde de bulunulmamıştır. Konunun çözümü için Tüketici Hakları Mahkemesi ne başvuracağım belirtir, bir firma yetkilisinin tarafımı bilgilendirmesini rica ederim.


Dosya Revizyon No: 964

Devrim 198 Okunma

Cevaplar

  • Devrim03 Ekim 2013

    Toplam süre 5,5 ay oldu. Hala telefonum bağlanmadı. Sebebi ise "malzeme eksikliği" imiş. Hala sorunuma bir çözüm bulamadım. 5,5 ayda evime telefon bağlayamayan Türkiye'nin en büyük teknoloji firmasını tebrik ediyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Eylül 2013

    Sayın Devrim Bey Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Yunus Emre TOPAL Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön