30 Ocak 2014 #2266425

Türk Telekom 444'lü Numaralara Güvenimiz Kalmadı

Az önce 444 5304 no'lu bir telefondan arandım. Türk Telekom gibi dev bir markaya sitemde bulunmak istiyorum. Bu güzide kuruluşun kendi insanlarını koruması, onların haklarını savunması gerekmez mi? Adı geçen numara belki günde binlerce insanı mağdur ediyor. Acil sağlık hizmetleri görüntüsü altında milleti arayarak zor durumda bırakıyorlar. Laf kalabalığı yaparak kredi kartı bilgilerini istiyorlar.


Sonuçta Türk Telekom bizim avukatımız değil ama bu duruma el atması gerekiyor hukuk nezdinde. 444'lü numaralar şu ana kadar güvendiğimiz numaralar iken artık güvenilmezlerin iletişiminde ön plana çıkmış. Bu da Türk Telekom'un imajını zedeliyor. Lütfen artık engellensin.

Mansur 929 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Ocak 2014

    Sayın Mansur VURAL, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Yunus Emre TOPAL Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön