19 Mart 2013 #1695686

Türk Telekom 4441444 Tarafından Rahatsız Edilmek İstemiyorum!

Son 1-2 aydır 4441444 numaralı Türk Telekom çağrı merkezinden cep telefonumu neredeyse her gün arayıp kampanyalarla ilgili bilgi vermek istiyorlar. Defalarca bu tip kampanya vs. ilgili aranmak istemediğimi ve bu konuyla ilgili listeden çıkarılma talebimi iletmeme aramaya devam ediyorlar.


Bugün (19/03/2013) tam 10 kez arandım, saat 11:18 deki aranmam da cevapladım, kampanya istemiyorum fazla para ödeyeceğim bir daha beni aramayın dedim ve kapattım. Sonraki çağrıların bir kısmını açtım konuşmadım, bir kısmını da meşgule düşürdüm. Israrla aramaya devam ediyorlar. İnsan bu kadar rahatsız edilmez.


Bu şikayeti yazarken yine arandım bravo,helal olsun. Rica ettim yine aramayın diye!!!

Murat 124 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Mart 2013

    Sayın Murat Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Şikayetvar.com aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Zeynep GÖR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön