Türk Telekom 40 Saat Geçmesine Rağmen Arızam Hala Çözülmedi

Furkan Furkan4 gün önce

7022041724 numaralı Türk Telekom evde internet müşterisiyim. Geçen hafta 4 günde zorla bağlatmış olduğum internetim 24.03.2020 tarihinde nedensiz yere arızalandı. Modemde kırmızı ışık yanıyor. Yaklaşık 15 dakika bekleme sonucu müşteri hizmetlerine arıza kaydı açıldı. Mesaj geldi 48 saat içinde çözümlenecek diye ama 36 saattir ne arayan var ne soran. Korona'dan dolayı evden çalışma sistemine geçmiştik ama dünden beri internet olmadığından çalışamıyorum. Müşteri hizmetlerini aradığımda kayıtlı numaradan aradığım için sadece telesekreter otomatik olarak "arızanın inceleniyor çözüm bulunduğunda size bilgi verilecektir" diyor. Ama bunun dışında en ufak bir bilgi ve ilerleme yok. Türk Telekom yetkililerinden acil olarak servis talep ediyorum. Benim evden çalışmam lazım internet olmadığı zaman çalışamıyorum.

Cevaplar

profile-icon Furkan 2 gün önce

Sorun an itibari ile çözüldü. Ama buradaki büyük problem saha ekibinde değil onları organize eden birimlerde. Benim 3 gün önce açmış olduğum arıza saha ekibine daha bu sabah iletilmiş ve saha personeli aynı gün gelip olayı 5 dakika gibi kısa sürede çözdüler. Sadece Türk Telekom saha ekibine teşekkür ediyorum.

profile-icon Furkan 3 gün önce

Ve 72 saat oldu. Türk Telekom firmasına Twitter vb. Yerlerden yazdım. Bana resmen yalandan "dm den iletişim bilginizi paylaşırsanız en kısa sürede dönüş yapacağız" diye cevap verdiler. Bilgilerimi paylaştım tabii ki de yine dönüş ve bilgi olmadı. Ve bugünde ofise gelip çalışmak zorunda kaldım. Bu firma müşterilerine zerre kıymet vermiyor ve umursamıyor. Televizyonda verdikleri reklamların hepsi kandırmaca.!

profile-icon Furkan 3 gün önce

60 saat oldu hala hizmet alamıyorum. Bu yapılan gerçekten ayıp. Hiçbir ticari ahlaka sığmayan tutumdan ötürü yarın mecburen yine ofise gideceğim. Tabi ki bu durum Türk Telekom yetkilerin umurumda değil. Yazık

profile-icon Furkan 3 gün önce

Taahhüt ettikleri 48 saat doldu ama yine ne arayan ne gelen gerçekten Türk Telekom pişmanlıkmış. Müşteri hizmetlerinden de hiç şekilde kimse ile görüşülemiyor herhangi bir cevap alamıyorum. Şu an 52 saat oldu ama hal en ufak bir icraat yok!

profile-icon Furkan 4 gün önce

48 saate yaklaştı ama maalesef hala ne arayan var ne gelen! Korona virüsü yüzünden evden çalışma imkanım olmasına rağmen evde internetim olmadığı için mecbur olarak şirketin ofisine gelip çalışmak zorunda kaldım. Yapılan gerçekten ayıp!

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon Emre 3 gün önce  

  Aynı sorun bende de var ve hala düzelmedi 2 gün oldu. Öğretmenim canlı ders anlatmam gerekiyor ama internet olmadığından yapamıyorum. Ayıptır ekmeğimizden olacağız şirketiniz yüzünden!

  np_image1 Ekli Görsel Var
  Cevapları Gizle (1) arrow
  profile-icon Furkan 3 gün önce  

  Maalesef Emre bey. Türk Telekom firmasi internete en ihtiyaç duyduğumuz zamanlarda bize hizmet sunmayarak bizi zor durumda bırakıyor. Buna karşılık kendilerinden cevap bile alamıyoruz. İnanın bize yapılan bu tutum hiçbir ticari ahlaka sığmıyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler