09 Mayıs 2016

Türk Telekom 40 Gündür Telefon ve İnternet Bağlantım Yapılmıyor!

02.04.2016 tarihinde ofisim için telefon ve internet başvurusunu online olarak yaptım. 2-15 gün arasında bağlantı yapılacağı söylendi. Kargo ile modem ve sözleşme geldi. Sözleşmeyi imzalayıp kargocuya iade ettim. Başvurumun onaylandığına dair mesaj aldım. 15 gün içinde 2 kez aradım bağlantı yapılmadı. 15 gün sonra aramalarım devam etti.


Sorunun acil çözüleceğini söyleyip durdular. 444'lü hatta verdiğim para, kullandığım mobil internetin haddi hesabı yok. Bu süreçte ofisimde telefon kullanamamam da cabası. 1 ay sonunda başvurumu iptal ettiklerini, sebep olarak da adresimde bağlantı ekipleri ayın 6'sında beni bulamamış. Bunu daha önce de söyleyebilirler veya ekipleri yeniden randevulu yönlendirebilirlerdi. Bu kesinlikle asılsız. Bunun üzerine bir yetkili daha arayıp altyapı arızası nedeniyle başvurumun iptal edildiğini söyledi ki, bu da yalan. Bulunduğum yerde yüzlerce ofisin interneti var.

Emre 85 Okunma

Cevaplar

  • Emre11 Mayıs 2016

    Buradaki şikayetim üzerine pazartesi günü müşteri temsilcisi beni aradı. 40 gündür mağdur olduğumu gördüklerini istediğim gün ve saate randevu vereceklerini söylediler. 11.05.2016 çarşamba saat 14.30 a randevu istedim. Yani bugüne ve akşama kadar ofiste oturdum. Hala bekliyorum, müşteri temsilcilerini arıyorum telefon için mesai saatlerinde geleceklerini internet başvurumun reddedilmiş olduğunu söylüyorlar. Sonuç olarak 40 gündür internetim yok, bugün için sözde özel randevu verildi, gelen giden yok, telefon yok, internet yok. Verdiğiniz hizmetten ben utanıyorum, yazıklar olsun.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön