20 Kasım 2013

Türk Telekom 3,5 yıl Aradan Sonra Ödenmemiş Fatura Çıkardı!

2010 yılında Eskişehir'den Ankara'ya ev telefonumu nakil ettirdim ve bize Eskişehir'deki hattımızdan gelecek borcun yeni hattıma yansıtılmaları bildirildi . Aradan 3, 5 yıl geçti ve Telekom tarafından ev adresime tatlıya bağlayalım diye bir borç tebligatı geldi ve bu borç Eskişehir'deki hattıma ait.


Müşteri hizmetlerini arayıp bu nedir diye sorduğumda güya Eskişehir'deki hattımdaki son faturaya aitmiş. Arkadaşım Türk Telekom'a biz nakil yaptırmışım ve kurum aynı kurum Buda yetmezmiş gibi 3, 5 yıldır nerede bu borç?

Aysun 62 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Kasım 2013

    Sayın Aysun Hanım, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Kader GÜNAYDIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön