18 Kasım 2013

Türk Telekom 3 Yıl Sonra Fatura Gönderdi!

3 yıl önce vefat eden annemin üzerine kayıtlı telefon hattını kapatmama rağmen, bunca zaman sonra tatlıya bağlayalım diye bir fatura gönderiyorsunuz, sayın Türk Telekom yetkilileri nasıl tatlıya bağlayalım? Bu haksızlık ve hukuksuzluk değil midir? Milyon dolarlarınızı reklamlara harcayacağınıza birazda hizmet kalitenizi arttırmayı deneseniz, sabah sabah benim asabımı bozmasanız daha iyi olmaz mı?

Cihan 48 Okunma

Cevaplar

  • Cihan18 Kasım 2013

    Müşteri hizmetlerinden arandım neden bu faturayla 3 yıl sonra karşılaştığımı sorunca, ay ortasında kapanmış bir fatura olabileceği söylendi.Peki her ay fatura gönderen türk telekom bu faturayı neden 3 yıl bekletti,diye sorduğumda türk telekomun borçla ilgili bilgilendirme yapmak gibi bir görevi olmadığı söylendi.Madem böyle bir sorumluluğunuz yok 3 yıl sonra niye bildiriyorsunuz.Hizmet kalite anlayışınız bu mu?

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Kasım 2013

    Sayın Cihan Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Kader GÜNAYDIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön