22 Ekim 2014

Türk Telekom 3 Yıl Önce Kapattığım Hatta Borç Geliyor!

Türk Telekom'dan 3 yıl önce kapattığım ve tüm borcunu ödemiş olduğum bir telefon hattı ile ilgili şöyle bir mesaj geldi. ''Değerli müşterimiz iptal durumunda olan 272214**** numaralı Türk Telekom hattınıza ait 33.00 TL borcunuz bulunmaktadır... ''diye devam eden bir mesaj.

Ben bu hattı 3 yıl önce tüm borcunu ödeyerek kapatmama rağmen nasıl 3 yıl sonra tarafıma bir borç çıkarılıyor anlamış değilim. Belki yanlışınız var diyeceksiniz unutmuşsunuzdur diyeceksiniz ama Türk Telekom hattın tüm borcunu ödemeden iptal işlemini yapmıyor.

O yüzden eminim borcunu ödeyip kapattığıma. Sonuç olarak benden iptal edilen bir hat üzerine 3 yıl aradan sonra borç çıkarttığı için şikayetçiyim.

Hürel 140 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Ekim 2014

    Sayın Hürel Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Pelin ÖCAL Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 8 786 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizden “Tüketici Şikayetleri”ni tıklayarak ilgili form üzerinden iletebilirsiniz - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön