08 Nisan 2013 #1731274

Türk Telekom 3 Gündür İnternetim Kesik!

3 gündür internetim kesik. Cumartesi akşamı Türk Telekomu aradım, 15 dakika arıza hattının kuyruğunda bekledim, tekrar IVR'ı aradım ve konuştuğum müşteri temsilcisi bana destek olamayacağını ve tekrar kuyruğa aktarmak zorunda olduğunu söyledi. Müşteri memnuniyet odağı "0" olan bir şirketten de bunu beklerdim. Neyse takım liderini istedim, 10 dakika onu bekledim. Daha sonra ona dert anlattım o benim için iletebileceğini söyledi.


Bu sabah arıza ekibinden bir arkadaş evi aramış ve benim hattımın başka birine tanımlandığını söylemiş eşime. Şimdi işim gücüm yok, bir de bunu takip edeceğim.


Başka bir servis sağlayıcısını tercih edeceğim. Ama önce yaşattığınız bu mağduriyeti nasıl karşılayacaksınız?

Korhan 24 Okunma

Cevaplar

  • Korhan17 Nisan 2013

    HENÜZ BİR BİLGİLENDİRME YAPILMADI....

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön