05 Eylül 2013 #1990112

Türk Telekom 3 Aydır Telefonu Bağlayamadı!

Türk Telekom Ümraniye G.Müdürlüğü'ne 3 Haziranda telefon nakil için başvurduk,binada bağlantı olmadığı için kazı yapılması gerektiği, belediyeden kazı izni alınması ve bağlantı yapılması 1-1,5 ayı bulabilir dendi. Planlama bölümünden kazı izni alındığını öğrendik. Belediyeden kazı izni olmasına rağmen sadece 6 metrelik bir kazı için 3 Hazirandan beri bekletiliyoruz!


Daha önce şikayette bulunmuştuk. Konuya aciliyet verilecek her aşamada bilgilendirileceksiniz dendi, ancak ne arayan ne de soran var! Sorun buradaki şikayete cevap verilmiş olmasıyla çözümlenmiyor ne yazık ki! Kazı ne zaman yapılacak, daireme telefon bağlantısı ne zaman çekilecek net tarih ve acil bilgi bekliyorum.

Fulya 76 Okunma

Cevaplar

  • Fulya06 Eylül 2013

    Klasik şikayet yönetimi anlayışınız devam ediyor. Şikayeti yazdığım gün aranıyorum bilgilendirileceksiniz deniyor. En geç 24 saat içinde aranacaksınız deniyor. ve aranmıyorum. Daha önceki şikayetime de aynı tepkiler verildi. Standart klişe cevaplar "sizi anlıyoruz talebinizi iletiyoruz. " Hala geri dönüş bekliyorum Şikayetime cevap yazmakla sorunum çözülmüyor !

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Eylül 2013

    Sayın Fulya Hanım, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Kader GÜNAYDIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön