11 Mart 2016

Türk Telekom 3 Aydır Nakil İşlemi Yapılmıyor

03.12.2015 tarihinde TTNET aboneliğimin yeni taşındığım binaya taşınması için dilekçe verdim. 3 ayı geçmesine rağmen halen nakil gerçekleştirilmedi ve hala fatura ödemeye devam ediyorum. Gerekçe olarak binanın yeni olması ve altyapının olmaması gösteriliyor. İlk aboneliğimde de yeni binaya taşınmıştım. 3 haftada internet bağlanmıştı. Konuyla ilgili TTNET bayisi, TTNET müşteri hizmetleri ve Türk Telekom bölge bayiliği ile görüştüm. İlgilenen olmadı. Hala nakil işleminin ne zaman gerçekleştirileceğini bilmiyorum. Hizmet kalitesi bakımından nakil işleminde belirli bir süre yok mu? Yoksa bile ilk aboneler neden bu kadar beklemiyor?

İsmail 40 Okunma

Cevaplar

  • İsmail06 Nisan 2017

    Türk Telekom pişmanlıktır. Nasıl böyle reklamlarda fiber falan diye reklam yapılmasına izin veriliyor anlamış değilim. Fiber altyapısı ülke nüfusunun yüzde kaçını kapsıyor acaba. 7 ayda Balıkesir merkezde nakil işlemini gerçekleştirilemiyor üstelik müşteri hizmetleri, il Müdürlüğü ve genel müdürlük üste çıkmaya çalışıyor.

  • İsmail18 Mayıs 2016

    Şu an altı buçuk ay oldu. Ancak hala nakil gerçekleşmedi. 2 defa randevu verilmesine rağmen gelen olmadığı gibi özür bildirmek için arayan da olmadı. 4 defa müşteri hizmetleriyle görüştüm. Kayıt oluşturuldu ancak dönüş yapılmadı. Bu kadar ilgisiz bir kurum görmedim. Şikayete cevap bile verilmiyor. Taahhüdün bitmesinin ardından abonelik sözleşmesini sonlandırmayı düşünüyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön