03 Eylül 2013

Türk Telekom 3 Ay Oldu Hala Nakil İşlemimi Gerçekleştirmedi!

Yaklaşık 3 ay önce Türk Telekom'a yeni taşındığım eve mevcut hattımın nakil yapılmasını talep ettim. Fakat 3 ay olmasına rağmen hala nakil işlemimiz gerçekleşmedi. Sebebini sorduğumuz da İstanbul Gazi Osman Paşa Telekom bölge müdürlüğünden çok manidar bir açıklama yaptılar. Merkezden Ödenek gelmediğinden Eyüp ve Gazi Osman Paşa'dan çok sayıda dosya ellerinde beklemede ve işlem yapamadıklarını söylediler.


Şimdi ben de dahil binada bulunan toplama 5 aile ne telefon ne de internet kullanabiliyoruz. 1 hafta sonra okullar açılacak çocuklarımız ödevleri olacak ancak internet olmadığından hiçbir şey yapamıyoruz. Acil olarak sorunumuzun çözülmesini bekliyoruz.

Fehmi 180 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Eylül 2013

    Sayın Fehmi Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Yılmaz Anıl ŞEN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön