10 Eylül 2013

Türk Telekom 2.5 Aydır Telefonu Bağlayamadı!

Ben yaklaşık 2. 5 ay önce hat taşınması için Türk Telekom Gaziosmanpaşa Müdürlüğüne dilekçe ile başvurdum. 1-2 ay içerisinde bağlanacağını söylediler. Bina yeni bina olduğundan girişe Kutu Bağlanması gerekiyormuş. Fakat bunca zamandır gelen giden olmadı. Telefon kabloları yerde. İnterneti kullanamıyorum.

Hiçbir yetkiliden net bir cevap alamadım. Zararımı bir kenara bırakıyorum. Tüm haberleşmeyi kendi elinden yöneten bir firma olduğundan mı acaba bizi kendisine mahkum hissediyor. (ya da ben öyle hissediyorum) Telefonsu da interneti de kullanamıyoruz.

Tuncay 54 Okunma

Cevaplar

  • Tuncay19 Eylül 2013

    Kesinlikle hayır. Bir daha mı asla.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Eylül 2013

    Sayın Tuncay Bey , Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Yunus Emre TOPAL Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön