17 Nisan
Yorum Yap
#11856589

Türk Telekom 2019 Yılında,  Ayıptır!

Önceden Defterdar Mahallesi'ndeki evimde bulunan internet taşınma sebebimle Esen tepe Mahallesi 1. Yasemin Sokak no:** Daire:4 Eyüp Sultan'da aldığım yeni eve taşımak istedim. 7 aydır altyapı yok diye İnternet den faydalanamıyorum. Evim cadde üzerinde ve yan apartmanımda İnternet mevcut.


Türkiye'nin her yerinde İnternet mevcut diye boş yere reklam yapmayın lütfen. Ben Avrupa Yakası'nda oturup Kadıköy Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Tranşe Bölümü'nde çalışan bir vatandaşım. Bu olay Anadolu Yakası'nda olsaydı benim o hattı çektirmem en fazla 1 hafta sürerdi. Ama maalesef evim Avrupa Yakası'nda olduğu için ve burada gerekli altyapı kurumlarında tanıdığım olmadığı için 2019 yılında maalese6f evimde internet yok.


Aradığım zaman bana Gaziosmanpaşa Telekom Müdürlüğü'ne dilekçe vermem söyleniyor. Mesai saatleri içerisinde Anadolu Yakası'nda ve işte olduğum için ve apartmanımda bu işlerle uğraşabilecek biri olmadığı için 2019 yılında evimde internet yok. Çoğu belediyelerde sokaklarda internet bedavayken 2019 yılında benim evimde parasıyla internet yok. Evimin önünden otobüs geçerken İstanbul Büyükşehir Belediyesi Wi-Fi'ye bağlan diye bildirim gelirken, benim evimde internet yok. En yetkili kişi kimse tarafıma dönüş yapmasını rica ediyorum.


Aksi takdirde çeşitli sosyal medya hesaplarından, 153 Beyaz Masa'dan, cİMER'den şikayetlerimi dile getireceğim. 3 ay önce Gazi Osman Paşa Telekom Müdürlüğüne gittiğimde bana bir iki aya sorunun çözüleceğini ilettiler ve bende tamam dedim 3 ay oldu ayıptır yahu. Buka dar mı müşterinizi sallamıyorsunuz.


GOP şube sının telefonu olmadığı için uzaktan ulaşım sağlayamıyorum. Senelik izinlerimi bu iş için mi kullanacağım ben. Ayıptır vallahi , ayıptır. Mağduriyetimin bir an önce son bulmasını diler teşekkür ederim.

Hasan Hasan 589 Okunma Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları