06 Eylül 2013

Türk Telekom 2013 Yılındayız Ve Hala Telefon Ve İnternet Bağlayamadı!

Adapazarı Karasu ilçesinde 42 dairelik bir sitede oturan vatandaşım. 4 yıldır evime telefon ve internet bağlatamamaktayım. Ben ve sitedeki diğer komşularımız defalarca müracaat etmemize rağmen ve hatta ben site sakinlerinden ve muhtardan imza alarak Adapazarı Türk Telekom müdürlüğüne 2 yılı aşkın bir süre önce başvurmamıza rağmen hala hizmet alamamaktayız.


Birkaç kere bağlamaya gelen arkadaşlar ''burada alt yapı yok'' deyip çekip gittiler. 4 yıldır uğraşıyoruz ve alt yapıyı biz mi yapacağız anlayabilmiş değiliz. Site önünde bulunan dükkanlara bağlandı ama o nasıl olduysa? 2013 yılında Millet aya çıktı bizim Türk Telekom daha bir telefon bağlayamadı Karasu'ya!

Serdar 89 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Eylül 2013

    Sayın Serdar Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Emine AYDEMİR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön