02 Kasım 2013

Türk Telekom 2 Yıl Sonra Borç Çıkardı!

Türk Telekom " Tatlıya Bağlayalım " adı altında, 2 yıl önce tüm faturaları ödeyip iptal ettirdiğim 224483**** hizmet numaralı hattım için, 22.10.2013 tarihli ödenmemiş 29.91 TL fatura borcum olduğunu söyleyen fatura göndermiş. Oysa ben tüm faturalarımı ödeyerek hattı iptal ettirdim.


Müşteri hizmetlerini aradığımda ödeme yapmadığımı belirtiyor. Madem borcum vardı 2 yıl sonra neden bildiriyorsunuz, daha önce neden bilgilendirmediniz diye sorduğumda, böyle bir bilgi gözükmediğini söylüyorlar. Türk Telekom'un yeni bir yöntemi midir? Yapılan yanlışlığın derhal düzeltilmesini istiyorum.

Sercan 287 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Kasım 2013

    Sayın Sercan Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Kader GÜNAYDIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön