14 Mayıs 2013

Türk Telekom 2 Haftadır Karar Veremediler!

ADSL aboneliğimi fibere geçirmek için Türk Telekom bayisine gittiğimde, adsl hattımda taahhüt olduğunu söylediler. Ben de her hangi bir taahhüt vermediğimi hatırlamadığımı, taahhüt verdiğim söyleniyorsa, ilgili telefon konuşmasının bana dinletilmesini istediğimi söyledim. Aradan 2 hafta geçti, hala yanıt bekliyorum. Fiber internette hız diye övünen Türk Telekom bir telefon kaydına neden 2 haftada ulaşamıyor? Ayrıca müşteri onayı alınmadan taahhüt mü uygulanıyor?

Mehmet 24 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön