26 Ağustos 2013 #1975470

Türk Telekom 2 Aydır Telefon Nakli Bekliyorum!

Ben bundan 2 ay önce telefon nakil işlemi için Türk Telekom'a başvurdum. Bana nakil işlemi için önce santral gelip binaya şebeke ve dağıtıcı takacaklar denildi. Biz haber vereceğiz size dediler 2 ay geçmesine rağmen gelmediler 50 den fazla arama yaptıysakta olumlu dönüş gerçekleşmedi.


Gayrettepe Türk Telekom müdürlüğü ödenek yüzünden dağıtıcı takılamıyor denildi. Zaman dilimi belirtmediler. Merkeze başvurduğumuzda böyle birşey diyemezler gelmeleri gerekiyor denildi fakat sonuç gerçekleşmedi, hala beklemekteyiz.


Gayrettepe santral işini yapıp dağıtıcımızı takmaları gerekirken hiç bir işlem yapmıyor. Bu konuda desteğinizi rica ediyorum.

Taha 67 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Sayın Taha Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Yılmaz Anıl ŞEN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön