11 Eylül 2013 #2005279

Türk Telekom 16:55'de İşlem Yapılamaz!

Eskişehir Türk Telekom firmasına sabit ev telefonumu kapatmak için 16:55'de merkez binasına gittim. Ancak mesainin 17:30'da bitmesine rağmen, yani işlemler için daha 35 dakika daha varken işlem numarası bittiğini işlem yapılamayacağını söylediler.


Ben oradaki memurun başından savdığını düşünerek Müdür Yardımcısı D***Hanım'a gittim ancak o da memuru destekler ifadelerle mesainin bitmesine daha 35 dakika olmasına rağmen numara verilemeyeceğini söyledi ve işlem yaptıramadım.

Levent 2.572 Okunma

Cevaplar

  • Levent23 Ocak 2014

    Adet yerini bulsun cevap verildi...

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Eylül 2013

    Sayın Levent Bey , Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Yunus Emre TOPAL Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön