24 Ekim 2016 #6760081

Türk Telekom 16 Mb Yanıltması!

Yaklaşık 2 ay önce internetim kesildi. Bu kesilme sonrası teknik servis ekiplerini çağırdım ve yapılmasını sağladım. Gelen ekipler internetimi nasıl yaptılarsa o günden sonra randıman alamadım. Haftada 1 kere internetim gider ve teknik servis eve gelesiye kadar düzelmez. Şuanda da internetim yok, yapılması için çaba harcamıyorlar. Evime yaklaşık 6 kere elit ekiplerini çağırdım, sadece 1 defa gelebildiler. Cumartesi günü saat 10' da internetimi çözdüklerini söyleyip.


Eve geldiğimde internetimin yok olduğu gördüm. Yaklaşık 1 seneden beri 16mb sıkıntısız kullanıyordum. Önce de 16mb desteklemiyor diye internet hızımı kesmişlerdi. Eğer 16mb hızını desteklemiyorsa 1 seneden beri verdiğim internet ücrettin iadesini istiyorum. Çünkü bana 16mb desteklediği yönünde söylemişlerdi. 1 seneden beri beni kandırıyorlarmış. Kandırıldığım için ödenmiş olan ücretlerimin geri ödenmesini ve aboneliğimin iptal edilmesini istiyorum.

Gökhan 104 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan26 Ekim 2016

    5.10.2016 da gitmiş olan internetim yapılamadı. 21 günde sıfırdan bina yaparsın sıfırdan alt yapı yaparsınız ama Türk Telekom benim arızamı yapmadı.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön