30 Ağustos 2013 #1984047

Türk Telekom 16 Gündür Hizmet Verilmiyor!

Bugün itibarıyla tam 16 gün önce İzmir - Bergama ilçesine bağlı Sarıcalar köyünde Telekom anahtları kimliği belirsiz kişilerce kesilerek, çalınmıştı. Fakat 16 gün süresince ne Telekom ekipleri gelip bilgi verdiler nede kabloları yeniden taktılar. Koca bir köy 16 gündür telefon haberleşmesi ve internet bağlantısından mahrum bırakılmıştır.


16 gündür verilmeyen ayıplı hizmet ve kaç gün daha alamayacağımız hizmet için ödeyeceğimiz faturalar Türk Telekom'un içine siniyor mu acaba? Ben almadığım hizmet için para vermek istemiyorum. Türk Telekom İzmir - Bergama müdürlüğünden gereken ilgi ve alakayı göstermeyip hizmet vermediği için şikayetçiyim ve yetkililerce gereğinin yapılmasını rica ediyorum.

Osman 87 Okunma

Cevaplar

  • Osman07 Kasım 2013

    kasım oldu hala çözümlenemeyn sorunumuz ve yaşattığınız bu mağduriyet yazıklar olsun size ve sizin gibi kuruma...

  • Osman26 Eylül 2013

    10 üzerinden sıfır alacak bir kurum fazla söze gerek yok zira 2 aydır elinde kablo olmasına rağmen emir gelmedi diye vatandaşı mağdur eden bir kurum daha ne denebilir ki?

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Sayın Osman Haşim Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Yılmaz Anıl ŞEN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön