11 Eylül 2013 #2006807

Türk Telekom 15.Gününde Hat Nakil İşlemi Sorununu Çözemedi!

İnterneti D-Smart Net'ten alıyorum. 12 yıldır Türk Telekom'un telefon ve ADSL müşterisiydim. Taşınmam dolayısı ile D-Smart'a hattın nakili için başvuruda bulundum(27. 8. 13). Birkaç gün sonra Telekom ekipleri telefon kutusu (bina müstakil ve ilk kez ben oturuyorum) olmadığı için bağlantıyı yapamayacaklarını söylediler.


Ne yapmam gerektiğini sorduğumda yardımcı olmadılar. Ben de çevreden araştırdım ve binaya kadar hattın çekilmesinin Telekom sorumluluğunda olduğunu belirttiler. İlçe Telekom'a dilekçe verdim(2. 9. 13). Faturalarımı düzenli ödeyen ülkemiz vatandaşı olarak sorunun çözümündeki ilgisizliklerinden dolayı Türk Telekom ekiplerinden şikayetçiyim. Bu ilgisizlik neden? Tanıdık mı gerekiyor? Neden mağdurum?

İlhan 197 Okunma

Cevaplar

  • İlhan11 Eylül 2013

    Merhaba Kader Hanım, Yardımcı birkaç bilgi vermek isterim. ADSL hattına ait numarayı yalın ADSL olduğu için bilmiyorum. Dilekçemi Muğla Milas İlçesine verdim. İsterseniz size takip numarasını verebilirim.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Eylül 2013

    Sayın İlhan Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Kader GÜNAYDIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön