20 Nisan 2013 #1753881

Türk Telekom 13 Gündür Süren Arızayı Sona Ermiş Gibi Bilgilendirmeleri!

6 Nisan 2013 tarihinde Adsl bağlantı sorunu için arıza kaydında bulundum, 4 gün sonra arızaya çözüm bulunamayınca müşteri hizmetleri yetkilileri ile görüşmemde arızanın giderilmediği kontrollerin devam edildiği söylendi, şikayet kaydol oluşturdum ve bekledim, 15 nisan tarihinde


Müşteri hizmetlerinden arayan bir yetkili ile görüştüm ve arızanın giderildiği arıza kaydımın kapatılacağı söylendi, şehir dışında bulunduğum için kontrolünü yapamadım 18 nisanda dönüş yaptım ve arızanın giderilmediğini gördüm, müşteri hizmetlerini aradığımda arızanın devam ettiğini kontrollerin sürdüğü söylendi, hem sona ermeyen arıza için yanlış bilgilendirildim hemde 13 gündür bağlantı sorunuma çözüm bulunamadı.

Fatih 8 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, yapılan kontrollerde ilgili birim tarafından SMS ile bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön