20 Ocak 2015

Türk Telekom 121 Arıza Kaydımı Almıyor!

Arızalı telefon hattım için 04/01/2015 ve 15/01/2015 tarihlerinde arıza kaydı yaptım ancak her iki arıza kaydıma da arızanın mahallimden kaynaklandığını SMS ile bildirerek arızamla ilgilenilmemiştir. Tekrardan arıza kaydı yapmak istediğimde ise sistemimizden geçici süreliğine hata oluştuğundan şuan hizmet veremiyoruz uyarısı alıyorum.

İki gün denememe rağmen arızamı bırakamadım. Başka bir telefon için arıza kaydı bırakmak istediğimde ise böyle bir hata ile karşılaşmıyorum. Yani Türk Telekom benim arıza kaydı bırakmamı engellemiş. Sorunun devam etmesi halinde durumu Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumuna bildirmeyi düşünüyorum.

Ceyhan 1.386 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Ocak 2015

    Sayın Ceyhan TANRIKULU, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Özlem AKÇAY Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 8 786 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizden “Tüketici Şikayetleri”ni tıklayarak ilgili form üzerinden iletebilirsiniz - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri TÜRK TELEKOM MÜŞTERİ İLETİŞİM MERKEZİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön