06 Şubat 2014 #2280031

Türk Telekom 10 Yıl Sonra Borç Çıkardı

Ağrı İlinde 1999 yılında adıma açılan bir ev telefonun 2003 yılında kapatıldığı ve ödenmeyen borcu nedeni ile 2014 yılında tarafımdan 377 TL talep edilmektedir.


1.Telefonun ödenmeyen borcu varsa neden borcu ödenmeden telefonun kapatılma işlemi yapıldı?
2.Borcum varsa çeşitli illerde görevim nedeni ile adıma telefon açtırdım. Neden bu süre içerisinde tarafımla iletişime geçilerek borcum tarafıma tebliğ edilmedi. Bilerek belli bir meblağa erişmesi için 14 yıl beklendi.
3.Telefonun açılması için tarafımca doldurulan taahhütname ve imza sirküleri ile kapatılması için adıma verilen dilekçenin bir örneği ile çıkarılan borcun hangi yıl, hangi ay, ne tür ücret olarak borç çıkarıldığının bildirilmesi.

Aykut 91 Okunma

Cevaplar

  • Aykut08 Temmuz 2014

    Maalesef faturayı ödemek zorunda kaldım. Hem de hiç bir ayrıntı belirtmediler. Ayrıca mahkeme süreci başlattım.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Şubat 2014

    Sayın Aykut Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Emine AYDEMİR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön