26 Şubat 2013

Türk Telekom 10 Gündür Açılmayan İnternet!

10 gün önce TTnet bayisinden yalın internet başvurusunda bulundum. Bağlantımın 1-2 gün içerisinde yapılacağı söylenmişti. 10 gün geçmesine rağmen herhangi bir gelişme olmadı. bilgi almam için verilen 216-3284321 numaralı telefona kesinlikle cevap veren yok. Türk Telekom gibi bir firmanın telefonlarını açmıyor olması anlaşılır değil.

İstanbul un göbeğinde (Üsküdar)10 gündür internet bağlatamadım. Karşınızda herhangi bir muhatap yok zaten. Tekelci yapı değişmedikçe bu sorunların çözülmesi mümkün gözükmüyor. Ayrıca bulunduğum adreste her nedense 8 MB in üzerinde bir internet başvurusu yapamadım. Altyapı müsait değilmiş. (Üsküdar). 8 MB in bağlanamamış olmasından anlıyoruz altyapının durumunu...

Ahmet 13 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön