21 Aralık 2017
Yorum Yap
#9928069

Türk Telekom 1 Haftadır İnternet Erişimi Vermiyor Ama Fatura İşliyor!

1 haftadır internet erişimi vermiyor ama fatura işliyor! Net bağlantısının olmayışı yüzünden ev telefonum da 1 haftadır kullanım dışı oldu ve onunda faturası işlemekte! 14.12.2017 tarihinde tarafınıza arıza bildirimi yapıldı; ne bir dönüş var, ne bir bilgi var. Arıza gidermeye 48 saat vs. deniliyor fakat; sanki yeni sokak şebekesi kuruyorsunuz bizi 1 haftadır arıza çözdüğünüzü iddia edip bekletiyorsunuz. İş yetiştiremiyorsanız çalışan sayınızı artırın; müşteri sizi bu kadar süre bekliyor, üstüne 1 haftadır kullanmadığı internetin ve ev telefonun bedelini ödemek zorunda bıraktırılıyor! 2 gün internete girmesem 10 gün bağlantı sorunu çekiyorum bıktım artık. Türk Telekom'un; ne Avea, ne TTNET'i ne de sabit telefonundan memnun değilim. İptali için taahhüt süremin bitmesini bekliyorum sayenizde! Bilmenizde fayda var. En kısa sürede internet arızasının giderilmesini istiyorum.

Nilgun Nilgun 1.798 Okunma

Cevaplar

  • Nilgun09 Ocak 2018

    TTNET 1 Hafta İnternet Erişimi Vermedi, arıza kaydından sonra düzelttiler fakat internetimi sadece 10 gün kullanabildim; şu an aynı sorunu tekrar yaşıyorum. İnternetim yine kullanılamıyor! Müşteri hizmetleri; sorunun onlardan kaynaklı olduğunu ve modemimde çok sıklıkla kopukluklar görüntülediğini iletiyor! Bu sorun sizden kaynaklıysa neden sıklıkla kopukluk yaşıyorum. Ben devamlı olarak, 2 gün internet, 10 gün bağlantı sorunu çekiyorum! Daha önce ki arıza kaydımdan sonra yapmış olduğum şikayete karşılık tarafıma; olumlu veya olumsuz hiçbir geri dönüş yapmadınız. Tekrar yaşadığım bu kopuklukla ilgili beni doğru bilgilendirmenizi rica ediyorum. Eğer siz İnternet arızamla ilgili doğru tespit yapsaydınız, aynı arızayı tekrar yaşamazdım, karşılığını alamadığımız bir Türk Telekom'a parasını peşin ödüyoruz, karşılığını sizde çalışarak verin.

  • Nilgun09 Ocak 2018

    TTNET 1 Hafta İnternet Erişimi Vermedi, arıza kaydından sonra düzelttiler fakat internetimi sadece 10 gün kullanabildim; şu an aynı sorunu tekrar yaşıyorum. İnternetim yine kullanılamıyor! Müşteri hizmetleri; sorunun onlardan kaynaklı olduğunu ve modemimde çok sıklıkla kopukluklar görüntülediğini iletiyor! Bu sorun sizden kaynaklıysa neden devamlı kopukluk yaşıyorum. Ben devamlı olarak, 2 gün internet, 10 gün bağlantı sorunu çekiyorum! Daha önce ki arıza kaydımdan sonra yapmış olduğum şikayete karşılık tarafıma; olumlu veya olumsuz hiçbir geri dönüş yapmadınız. Tekrar yaşadığım bu kopuklukla ilgili beni doğru bilgilendirmenizi rica ediyorum. Eğer siz İnternet arızamla ilgili doğru tespit yapsaydınız, aynı arızayı tekrar yaşamazdım, karşılığını alamadığımız bir Türk Telekom'a parasını peşin ödüyoruz, karşılığını sizde çalışarak verin.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler