16 Eylül 2013 #2013921

TTNET'ten Yüksek Tutarlı Fatura!

TTNET' ten yalın netlimitsiz paketini sözleşmeli ve kampanyalı olarak kullanmaktayım. Sabit ücretli olan bu ödemeleri ortalama 60 TL olarak ödemekteyim. Hep de kampanyalı olan ve 60 TL olarak kullanacağıma dair de 1 yıllık tekrar taahhüt verdim. Tekrar taahhüt verirken de müşteri temsilcisine defa kez sordum 60 TL ödeyeceğimi başka da herhangi bir ücret artışı vs olmayacağını söyledi.


Ama ne yazık ki bu ay ki fatura 77 TL geldi. Bu fatura artışını anlayamadım. TTNET' e güvenim sarsıldı açıkçası. Lütfen gerekli işlemlerin yapılarak fazla alınan ücretin iadesini ve ayrıca bundan sonraki faturaların da 60 TL gibi bir rakam üzerinden taahhüt ettiğiniz şekilde gerçekleşmesini rica ederim.

Osman 98 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Osman17 Eylül 2013

    TTNET'ten gerçekten de çok soğudum. TTNET'i aradığımda bana taahhütümü yenilemediğimi o nedenle de faturanın yüksek geldiğini bildirdiler. Ama ben taahhütüm bitmeden çağrı merkezi aracılığı ile taahhütümü yenilemiştim. Defalarca da yenilerken ne kadar ödeyeceğimi vb. hususları sormuştum. Şimdi de bana taahhütünüz sistemde gözükmüyor diyorlar. Çok sayın TTNET yetkililerinden ricam çağrı kayıtlarını incelesinler ve bu yanlışlığı düzeltmeleridir. Ayrıca da bu nedenle de tarafımdan alınan fazla paranın da iadesini rica ediyorum. Lütfen bu yanlışlığa derhal çözüm bulunsun. Taahhütüm bitmeden hemen önce taahhüt verdiğime eminim!

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön