27 Nisan 2013 #1766575

Ttnet'ten Ve Çalışanlarından Memnun Değilim!

Ttnet 24 ay Nazlı O. adına kullandım ve 24 ay taahhüdü bitince kendi adıma Osman K. aldım ve 12 ay 60 tl taahhüt yaptım adsl 1893379903 ve internet tim 3 hafta kullandım ve çalışanlarının yanlış yapmasından kaynaklanan sorun ile ben 2 gün boyunca ttnet 0212 444 0375 aradım ve hep aynı cevabı aldım geri dönüş yapılmadı cep telefonum devamlı kayıt yaptı ve sözleşmede 8 mbit olmasına rağmen 1.5 mbit internet gelmektedir bunun içinde aradım ve bir sonuca varamadım.


Geri dönen yok, müşteri ile alakadar olan yok verdikleri söz ve evrak farklı beni çok fazla mağdur ettiler bu konunda Ttnet'ten şikayetçiyim ilgili kişilerin yazdıklarımı okuması ve bana yardımcı olmaları dileklerimle.

Osman 129 Okunma

Cevaplar

  • Osman27 Nisan 2013

    ttnet a.ş bilgi verilmiyor çünkü yeterli açıklama yapılmamakta ses kayıtlarımı dinlemenizi istiyorum bana aynı yanıt vermenizi değil yenişehir türk telekom ma gidiyorum bayan çalışanınca saygısızlık yapılıyor TTNET A.Ş olarak madem müşteri değeri sizin için önemli bu kadar reklama para harcanıyor benim mağduriyetimi çözmenizi rica ediyorum. Eğer ki faturamı ödemesem nasıl kendinizi mağdur olan kısım olarak şahıs ları mahkemeye verip hakkınızı alıyorsanız bizlere iyi bir tüketim ve kullanım sağlamanızı rica ediyorum

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön