14 Ocak 2014

TTNET’ten Üniversiteli Kampanyası!

7014763322 no'lu aboneliğim daha ilk aydan sözleşmede olduğu gibi gelmedi. Üniversiteli kampanyası diye 1 yıllığına 53 lira olan tarifem daha ilk faturadan 67,75 tl olduğuna dair telefonuma fatura bilgilendirmesi geldi.Böyle kurumsal bir şirketin bu şekilde bir yanıltıcılık yapmayacağını düşünerek bunun bir hata sonucu gerçekleştiğini ümit ediyorum.

53 tl sözleşme yapıp da 67,75 tl fatura gelmesi ne kadar doğrudur, bunu size bırakıyorum ve bu konunun incelenmesini acilen talep ediyorum. Aksi taktirde tüm hukuki yollara başvuracağım.bilginize.

Murat 232 Okunma

Cevaplar

  • Murat17 Ocak 2014

    ilginiz için teşekkür ederim. evet aramıssınız ancak müsait olmadığım bir ana denk geldiğinden cevap verememişim. sorunun çözümü hakkında mail ile bilgilendirme yapabilirsiniz veya aynı numaradan tekrar ileşişime geçebilirsiniz. 1 kez arayıp da bırakmamanız gerekir diye düşünüyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön