04 Aralık 2013

TTNET'ten Mektup Geldi!

2013 ağustos ayında TTNET'le sözleşme yaptım, 1 yıl taahhütlü. İlgili firmanın gönderdiği 01/12/2013 tarihli yazıda ne limitsiz paketinizin aylık ücreti 67 TL olarak güncellenecektir yazıyor. Madem güncellenecek neden taahhüt yapıyoruz.

İlgili firma hem kendine müşteri bağlıyor taahhütle, hem de bağladığı müşterileri istediği gibi kullanıyor. Böyle firma mı olur, dünyanın neresinde görülmüş. Devlet ne zaman dur diyecek bu firmaya. Biz ne zamana kadar mağdur edilmeye devam edeceğiz.

Süleyman 63 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Aralık 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Aralık 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön