26 Eylül 2013

TTNET'ten Kurtulamıyorum!

Ankara'da oturmakta olduğum sitede Fibernet vardı ve Nisan ayında 1 yıllık taahhütlü fibernet abonesi olmuştum. Ağustosta İstanbul'a taşındım. Nakil başvurusu yapmaya gittim, nakil yapamazsınız, fibernet olmadığı için Adsl'e nakil yapabilirsiniz dediler.


Ben de neden daha düşük bir hizmete geçiriyorsunuz beni diyerek bu nakili kabul etmedim. Aboneliğimin sonlandırılmasını ve taahhüdümün iptal edilmesini istedim, elimdeki modemi de vermek istediğimi söyledim. Ama iptal edersem, modem ücreti ve tüm indirim ücretlerini yansıtacaklarını söylettiler.


Konuyla ilgili 16 Eylül tarihli, 197059 sayılı dilekçeme Ümraniye Telekom Müdürlüğünden halen bir cevap gelmedi.


Tek isteğim TTNET'ten kurtulmak...

Ahmet 75 Okunma

Cevaplar

 • Ahmet29 Eylül 2013

  sorunu çözmeye yönelik bir girişimleri yok. tek dertleri bir şekilde parayı almak. ama müşteri kaybettiklerinin farkında değiller. örneğin ben elektronik imza almayı düşünüyordum, şimdi hayatta telekomdan almam, kimseye de aldırtmam.

 • Türk Telekom Temsilcisi26 Eylül 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Ahmet26 Eylül 2013

  Aradılar, cezayı ödemem gerekiyormuş. Teknik altyapıdan dolayı taahhütü sağlayamayan TTNET bana ceza ödetiyor. Sözleşmeyi okudum, nakil durumunda taahhütle ilgili hiç bir madde yok. Tüketici mahkemesine başvuracağım.

 • Türk Telekom Temsilcisi26 Eylül 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön