14 Şubat 2013

Ttnet'ten İnternet Hizmeti Alamıyorum!

4 gün önce internetim kesildi. 4 gündür Ttnet müşteri hizmetlerini arayıp arıza kaydı bırakmaktayım. Sorunun bilgisayarımdan ya da modemimden kaynaklanmadığı müşteri hizmetleri tarafından da onaylanmış durumdadır. 4 gündür her aramamda teknik ekibin sorunu çözeceği, bilgisayarımı ve modemimi açık bırakıp teknik ekipten telefon beklemem gerektiği söyleniyor. Ancak teknik ekip hiçbir şekilde bana geri dönüş yapmıyor.


Ayrıca aradığımda arızanın ne zaman giderileceği konusunda hiçbir bilgi de verilmemektedir. Her gün aradığımda yeni arıza kaydı oluşturup, aynı cümleleri tekrarlayıp, sorunumu çözmemektedirler. Söz konusu arızanın bir an önce giderilip tarafıma geri dönüş yapılmasını talep ediyorum.

Damla 12 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön