02 Eylül 2013 #1989040

TTNET'ten Hizmet Almak Resmen Çileye Dönüştü!

Daha önceden başka bir servis sağlayıcısından sorunsuz bir şekilde internet hizmeti alıyordum.
TTNET'in bizi arayarak, kampanyalarımız ve avantajlarımız var diyerek bir şekilde TTNET'e geçmemizi sağladılar. Ancak geçiş yaptıktan sonra internetim resmen çöktü, internet üzerinden bir video izlemek bile resmen çileye dönüştü.


Bende defalarca müşteri hizmetlerini arayarak şikayetimi dile getirdim, her defasında arıza kaydı açıp arızanın düzeltildiğini belirttiler ancak düzelen hiçbir şey olmamıştı.


Bende TTNET hipernet'e bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine geçiş işlemi yaptım. Ancak buda tam bir fiyasko ile sonuçlandı.


29.08.2013 imza verdim bugün oldu hala evde internete giremiyorum.

Yılmaz 33 Okunma

Cevaplar

 • Türk Telekom Temsilcisi05 Eylül 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Yılmaz03 Eylül 2013

  TTNET buraya sadece göstermelik standart aynı cevapları yazıyor! Benim sorunumla kimse ilgilenmiyor...

 • Yılmaz02 Eylül 2013

  İnternetim bugün açıldı evet, ancak şimdi de yeni kullanıcısı olduğum ttnet den 3'lü avantaj paketine geçmeme izin vermiyorlar! Yeni üyelere özel bir kampanya imiş.. Ben de yeni üyeyim ancak bunu ttnet müşteri hizmetlerine anlatamıyorum. İlk etap da hipernet hakkında herhangi bir bilgim olmadığından üyeliğimi adsl 'e açtılar, fakat internetim sürekli dondğundan bende ttnet paketlerini araştırınca hiperneti fark ettim ve hipernete geçiş yaptım (geçiş süreci tam bir fiyaskoydu). Şimdi de yeni üye olmama rağmen geçmek istediğim tarifeyi sadece yeni üyelere tanımlayabiliriz şeklinde bir cevap alıyorum.. TTNET çok iyi çalışıyor! Müşteri memnuniyeti 0 (sıfır)

 • Türk Telekom Temsilcisi02 Eylül 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön