03 Eylül 2013 #1989858

TTNET'ten Hizmet Alamıyoruz!

Hurma mah. 272 sokk. no= 41/B D. 12 silver ctiy Konyaaltı/Antalya
Yukarıda yazılı adreste bulunan sitemizde internet almak üzere başvurumuz yaklaşık 3 ay gibi bir zaman olmasına rağmen geçen bu süre içerisinde en son kutu takıldığı ve bu aşamadan sonra herhangi bir işlem yapılmadığı görülmüştür.


TTNET'in alt yapı maliyetleri hesabınıza saygımız var. Doluluk oranı 35/14 olan yeni sitemizde mevcutların hepsi müracaatını yapmıştır.


Okulların açılmasına çok kısa bir süre kalmıştır. Pozitif düşünce içerisinde internetin öğrencilere olan yardımı malumumuzdur. Bizleri bir başka alternatife zorlamadan bir bütünlük içerisinde hizmet almamıza yardımcı olmanızı rica ediyorum.

Mustafa 25 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön