16 Aralık 2013

TTNET'ten Hizmet Alamıyorum!

Belirttiğim hizmet numarası üzerinden taşıma ile geçmiş olduğum TTNET hizmetini kullanmam üzere gerekli olan kullanıcı adı ve şifremi alamıyorum. Konu ile müşteri hizmetlerini aramama rağmen kullanıcı adı şifrem telefonuma gönderilmemiştir. Siz bana bu hizmeti daha memnun kalacağım için satmış bulunuyorsunuz.ve bu hizmeti bana sağlamakla yükümlüsünüz.


En son 15.12.2013 tarihli saat 13.09 da destek biriminde S** hanım ile yapmış olduğum görüşmede sistemsel arızalar nedeniyle daha sonra aramam gerektiği bilgisi aktarıldı. Ben de bana konu ile ilgili geri dönüş talep ettim ancak dış arama gerçekleştirilemediğini söyledi. Peki hizmeti satana kadar arayabiliyordunuz da sattıktan sonra ne oldu?

Gökhan 49 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Aralık 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine Şenol Bey ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Aralık 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön