20 Ocak 2014 #2243473

TTNET'ten Hiç Ama Hiç Memnun Değilim!

TTNET'ten hizmet almaya başladığım günden itibaren memnun değilim. Her gün kopmalar yaşıyorum. Ödediğim fiyat ve hizmet kalitesi tam ters orantılı. Her akşam internetim sürekli kopuyor. Geri geliyor ve yine kopuyor. İptal ettirmek istediğimde ise bana taahhüdünüz var vs vs dediler. Yaklaşık altı aydır kullandığım netimin kopmadığı gün sayısı çok azdır. Bir keresinde 12 gün gelmemişti. Sorunu çözmek içinse yapılan doğru dürüst bir girişim yok.


TTNET aldığım için binlerce kez pişmanım. Bu şikayeti yazarken bile netimde kopmalar oluyor. Eski zamanlarda telefonlar gidip gelirmiş, insanlar bir umutla gelmesini beklermiş, şu an aynen öyle bir durum içerisindeyim.

Mustafa 76 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön