17 Ekim 2013
Yorum Yap
#2065398

TTNET'ten Her Eve İnternetmiş Aslında Her Eve Borç!

Yaklaşık 2 ay önce İzmir'deki evimizden İstanbul'daki evimize İnternet nakil yaptırma isteğinde bulunduk. Fakat her eve İnternet kampanyası sözleri veren TTNET bizlere çok saçma gelebilecek bir nedenden bahsederek " apartmanımızdaki her bir dairenin TTNET kullanıcısı olmasına rağmen İstanbul'daki ikametgah adresimizin sistemlerinde tanımlı olmamasıymış " başvuru tarihinden itibaren nakil talebimizi gerçekleştirememişlerdir.


Ayrıca kendi çalışanları her seferinde nakil başvurumuzu iptal edip yenisini açarak da 11.10.2013 tarihinde bizlere 41 TL'lik borç çıkarmışlardır.


Sizden isteğimiz bu borcun iptali vede bir an önce nakil işleminin başarılı bir şekilde yapılması.

Cevdet Cevdet 43 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Ekim 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Ekim 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları