20 Ocak 2014 #2246022

TTNET'ten Habersiz Taahhüt Sürprizi!

TTNET ile son 2 yıldır nerede ise problem yaşıyorum, defalarca çağrı merkezine kayıt bırakmış olmamıza rağmen sorunlarımız tam olarak çözülmedi. Şu an için internet hattımı kapatmak istediğimde ise önüme taahhüt vermişsiniz gibi bir bahane çıkmaktalar. Tarafımızdan verilmiş bir taahhüt olmamasına rağmen, bizleri taahhüt vermişiz gibi göstererek, bizleri kendi bünyesinde tutmak istemektedir. Son 2 yıldır Tivibu kullanmadığım halde tarafımdan ücret alınmaktadır.


Sadece çağrı merkezi ile görüşebildiğimiz ve hiç bir yeterli cevap alamadığımız TTNET' e ayrıca sitemlerimizi iletiyoruz.

Emrah 49 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön