31 Ağustos 2013 #1986079

TTNET'ten Gelen 6 Senelik Fatura!

TTNET'ten, 2007'den kalan bir ödenmemiş faturamın haberini daha 3-4 hafta önce aldım. Ödenmiş faturalarımdan birisidir diye ilgilenmedim ama eve fatura gelince böyle bir şikayeti yapmaya gerek duydum.


Yaklaşık 22 TL'lik bir fatura faiz ile 50 küsür TL'ye ulaşmış. Bu ne faturasıdır neyin faturasıdır bilemiyorum ama önceki faturalarımı da incelenirse zamanında ödendiği görülür. Aynı zamanda Benim bildiğim borcu ödemeden abonelik kapatılmıyor ama ben kapattırdım buda nasıl oluyor onuda anlamış değilim.


İlk olarak bu 22 TL'lik ücret tam olarak ne ücreti onu öğrenmek istiyorum ve konulan faizin geri alınmasını talep ediyorum. Saygılarımla.

Musa 88 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Musa03 Eylül 2013

    Daha Halen Bana Bir Dönüş yapılmadı ??

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön