31 Ağustos 2013 #1986849

TTNET'ten Borçsuz Kapatılan Aboneliğe 32 Ay Sonra Gelen Fatura!

19.01.2011'de eşimin adına kayıtlı olan TTNET Adsl hattımı kapattık. Borcumuz kalmadı diyede İzmir Tire Türk Telekom şubesinden teyit aldık. Şimdi ise tam 32 ay sonra ödenmemiş faturanız var diye hem mail hemde yasal işlem yapılacaktır diye yazı geldi.


Benim e-mail adresimi, cep telefonumu ve ev adresimi biliyorsunuz 32 aydır neredesiniz neden şimdi? Ben bütün borçlarımı ödedim, benim böyle bir borcum yok. 23,96 TL'yi ödemeyi reddediyorum.


Bir eğitimci olarak bu olayı tüm öğretmen arkadaşlarıma da ifşa edeceğim. Yapılan şey ne kurumsal ne de ticari etik kurallarına uyar. Bu sadece ülkemizde sıkça olan tüketiciyi saf bulup yanıltma ve parasını alma operasyonudur.

Ahmet 104 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön