07 Eylül 2013 #1999117

TTNETten Bir Haksız Tahsilat Daha!

26.03.2011 tarihinde abimin adına olan Adsl ve telefon hattını Adsl hizmetini iptal edip borcunu ödeyerek sadece telefon hattının devrini aldım. Daha sonra kendi adıma Adsl hizmetini açtırdım ve belirli bir süre sonra onu da kapattım.


Şimdi ise aradan 2 buçuk sene geçtikten ve aynı telefon numarasıyla Adsl hizmetini açtırıp kapatmama rağmen 23.08.2013 tarihinde bu borç nasıl çıkar.


Oldu ki çıktı 20 senedir aynı apartmanda yaşıyorum bunun tebiliği faturası zartı zurtu ne varsa gelmez mi? ama görüşmeler sonrası tebliğ edilmiştir denilip geçiliyor sadece. Müşteri hizmetleri oyalamaktan başka birşey yapmıyor tek bir mantıklı cevap bile vermiyor!

Mehmet 17 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön