12 Mayıs 2014

TTNET'ten Ayrılamıyorum

Yaklaşık 4 ay önce kurtulmaya çalıştığım ve hala kurtulamadığım bu yer sağlığımla oynamaya devam ediyor. 2 kere ıslak imza vermeme rağmen sisteme girmediklerini iddia edip 10 kere müşteri hizmetlerinden kapattırmama rağmen 5. kez fatura ödemeye mahkum bırakıyorlar beni . Hem de merkezlerinden arayıp bir daha ücretlendirilmeyecek faturanız dedikleri halde, kendi verdikleri sözleri bile tutmuyorlar. Ruh sağlığım TTNET yüzünden çok kötü durumda . Güncel hayatımı bile fazlasıyla yaraladılar.

Recep 66 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Mayıs 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Mayıs 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön