10 Eylül 2013 #2003172

TTNET'ten Aldığım Samsung Tab3'ün Garanti Süresi Geçmiş!

TTNET Samsung Tab3 kampanyasına dahil oldum gönderdikleri tabletin garanti tarihi geçmiş. Bu konuda yardımcı olmalarını istiyorum.

Cüneyt 107 Okunma

Cevaplar

 • Cüneyt02 Ekim 2013

  ne bilgilendirmesi? aşağıdaki çalışanınız numaramı bile yanlış çevirmiş o kadar güzel çalışanınız var geri dönün ya da sözleşmemi fesh edip alın cihazınızı.Çalışanınız daha numaramı çevirmeyi beceremiyor Fatma TÜRELİ Müşteri İlişkileri Uzmanı

 • Cüneyt13 Eylül 2013

  gelen bir mail yok ortada

 • Türk Telekom Temsilcisi11 Eylül 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi10 Eylül 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön