14 Mart 2015

TTNET'ten Alacağım Görünüyor Nasıl Alabilirim?

E-Devlet üzerinden sorguladığımda TTNET firmasından 57,25 TL alacağım görünüyor. Tam tersi olsaydı şimdiye çoktan faiz binmiş ve avukatlar kapıma dayanmıştı. Neden alacağım varsa ödenmiyor? Faizi ile birlikte bir an önce ödenmesi rica ediyorum. Nasıl tahsil edebileceğim konusunda da bilgi rica ediyorum.


''E-Devletten alıntılanan metin''


TTNET işletmecisinde 0 tanesi aktif, 1 tanesi pasif olmak üzere toplam 1 adet abonelik bilginiz bulunmaktadır. Abonelikler toplam borç tutarı 0,00 TL, toplam alacak tutarı 57,25 TL'dir. Detaylı Bilgi...

Resül 934 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Mart 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Mart 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön